Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

tel. (022) 898 40 10, kom 723 440 700

ewa@pelikantravels.pl

Wekend w europie

zwiedzamy stolice

Zainteresowany ofertą

Egzotyka

last minute

Zainteresowany ofertą

FRIST MINUTE

35%

Zainteresowany ofertą

Zaplanuj weekend

majowy

Zainteresowany ofertą

Sporty wodne

Windsurfing, Kitesurfing,

Zainteresowany ofertą

Najlepsze hotele

dla Dzieci

Zainteresowany ofertą
O naszej FIRMIE
        Biuro podróży Pelikan Travels zostało założone w 2006 roku. Myślą przewodnią była chęć podróżowania i poznawania świata. Bo cóż może dać nam więcej satysfakcji z pracy jak nie robienie tego co jest naszą pasją. Optymizm, pogoda ducha i zapał do pracy to nasze dominujące cechy.
      Częste podróże, zwiedzanie przeróżnych zakątków świata, sprawia iż nasze oferty powstają w oparciu o nasze doświadczenia. A nasi klienci wracają z wyjazdów z cudownymi wspomnieniami i mnóstwem pięknych zdjęć.
       Pelikan Travels jest agentem turystycznym. Współpracujemy z renomowanymi touroperatorami z rynku polskiego oraz niemieckiego, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu szeroką gamę wyjazdów opartą na lotach czarterowych, rejsowych oraz z dojazdem własnym. Z przyjemnością przygotujemy oferty szyte na miarę Państwa potrzeb.W naszym biurze marzenia stają się rzeczywistością...Breitling Replica Watch Rolex Replica Replica Watches Longines Replica Tag Heuer Rplica  Rolex Replica Watches Swiss Omega Watches Tag Heuer Watches Uk  Replica Watches Longines Replica Montblanc Replica Watch
Pelikan Travels POLECA
Sprawdź OFERTĘ DNIA